O NAS - Spływy kajakowe

Przejdź do treści
Witamy na stronie Agencji Turystycznej - Kajakajak.com

Siedziba firmy mieści się w niewielkiej miejscowości Skwierzyna, w województwie lubuskim, tuż przy Obrze, zaledwie kilometr od zjazdu - Skwierzyna Zachód z drogi ekspresowej S3. Piętnaście minut jazdy smochodem z Gorzowa, czterdzieści z Zielonej Góry, godzinę z Poznania i Szczecina, dwie godziny z Berlina. Malownicze położenie Skwierzyny przy ujściu rzeki Obry do Warty sprawia, że jest to idealne miejsce na spływy kajakowe. Dodatkowym atutem jest mnogość lasów, które zajmują około 70% powierzchni gminy. Wypożyczając kajaki w naszej wypożyczalni możecie z grupą przyjaciół‚ przepłynąć między innymi: Obrę, Wartę, Paklicę, Noteć, Pliszkę. Oferujemy Państwu wynajem kajaków na inne pobliskie rzeki. Wystarczy tylko określić trasę, datę miejsce rozpoczęcia i zakończenia spływu oraz ilość kajaków. Nasza firma dostarczy sprzęt w określone miejsce i odbierze po zakończeniu spływu.

Posiadamy wyłącznie nowoczesne kajaki polietylenowe !!!

Kajaki dwuosobowe:  Vista Perception, Dag Pro Tour, Sprinter,  Jamajka, Active Finder Duo, z możliwością wypożyczenia dostawki dla dziecka.
Kajaki jednoosobowe:  Robson Balboa Trip One i Active One.

Wypożyczając kajaki dostają Państwo wiosła i kamizelki w komplecie. Do dyspozycji mamy również : fartuchy ochronne, worki i beczki wodoszczelne. Ponadto, dysponujemy: gps,  mapkami, przewodnikami, które ułatwią Państwu sprawne poruszanie się po rzekach oraz okolicznych atrakcjach.

Dysponujemy dwoma polami biwakowymi zlokalizowanymi tuż przy Obrze. Pierwsze znajduje się w Skwierzynie przy ulicy Bledzewskiej. Do dyspozycji turystów miejsce na ognisko z grillem, wiata, wc, bezpieczny parking, bieżąca woda, prąd, plac zabaw dla dzieci. Drugie -  Lisia Polana, zaopatrzone w wc, wiatę, miejsce na ognisko z grillem.

Wieloletnie doświadczenie oraz zaplecze logistyczno-sprzętowe pozwalają nam na organizację  dużych spływów  firmowych do 300 osób jak i z takim samym zaangażowaniem podejść do indywidualnego klienta.  Agencja turystyczna kajakajak.com posiada wpis do rejestru organizatorów turystyki i pośredników turystycznych oraz gwarancję ubezpieczeniową. Gwarantem jest Signal Iduna. Beneficjentem gwarancji jest Marszałek Województwa Lubuskiego.  Dla firm wystawiamy faktury VAT.

Agencja Turystyczna Kajakajak
ul. Jana XXIII 15
66-640 Skwierzyna
531 941 777
info@kajakajak.com
570 072 007
Wróć do spisu treści